24.05.06. Lielo pilsētu mēri tiekas ar satiksmes ministru
24. maijā, plkst. 11.00, Latvijas lielo pilsētu domju priekšsēdētāji tiekas ar satiksmes ministru Krišjāni Peteru.
Tikšanās laikā tiks pārrunāts Likumprojekts „Sabiedriskā transporta pakalpojumu likums” un tā ietekme uz starppilsētu pārvadājumiem. Lielo pilsētu mēri ir pauduši uztraukumu par turpmāko Latvijas pasažieru pārvadājumu nākotni, ja šis likumprojekts stāsies spēkā tā pašreizējā redakcijā.
Lielo pilsētu domju priekšsēdētāji ar satiksmes ministru pārrunās arī LR Satiksmes ministrijas kompetencē ietilpstošos jautājumus par nākamo Eiropas Savienības fondu apguves periodu no 2007. gada līdz 2013. gadam.
Tikšanās notiks šā gada 24.maijā plkst 11.00 – 12.30, Latvijas Lielo pilsētu asociācijas birojā Mazā Jaunielā 5., Rīgā.
Pēc tikšanās plkst. 12.30 tiks sniegta informācija masu mediju pārstāvjiem.

Par Latvijas Lielo pilsētu asociāciju: Dibināta 2001. gada 23. augustā. Latvijas Lielo pilsētu asociācijas biedri ir Daugavpils, Jelgavas, Jūrmalas, Liepājas, Rēzeknes, Rīgas un Ventspils pilsētu pašvaldības, un tai noslēgts sadarbības līgums ar Valmieras un Jēkabpils pilsētu pašvaldībām. LLPA mērķis ir īstenot lielo pilsētu pašvaldību interešu aizstāvību un veicināt to savstarpējo sadarbību un attīstību.Sīkāka informācija: Latvijas Lielo pilsētu asociācijas birojs, tālr. 7223515, e-pasts: llpa@llpa.eunet.lv

Автор: Daugavpils

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha